Hadımköy Nakliye Firmaları arasında öncüyüz

 

HADIMKÖY KONTEYNER NAKLİYESİ

Hadımköy, sınırları bakımından Marmara denizine sınırı olan bir ilçedir. Bu anlamda sanayileşme sürecinin etkisinde gelişim gösteren Hadımköy, kendisine en yakın liman olarak Ambarlı Limanı ile birçok anlamda iş birliği yürütmektedir. Özellikle sanayi işletmelerinde gerekli olan ham madde, makineler, çeşitli yapı ürünleri, alt yapı sistemleri yurt dışı ülkelerden konteyner kutuları ile Ambarlı Limanına getirilmektedir. Ambarlı Limanına nakliye edilen bu malzemeler firmamiz tarafından, Hadımköy Konteyner Nakliyesi hizmeti dahilinde, işletmelerinize ya da teslim edilmesini istediğiniz farklı bir noktaya nakliye edilmektedir. 7/24 hizmet vererek siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken İstanbul Hadımköy nakliyat firmaları  arasında zirvedeki yerimizi pekiştirmek öncelikli amacımızdır.

ambarlı nakliye, ambarlı nakliyeler, ambarlı, nakliye, kontener,ambarlı nakliye firmaları, ambarlı limanı, ambarlı limanı nakliye firmaları,ambarlı konteyner taşıma,ambarlı iç nakliye,ambarlı nakliye fiyatları
Hadımköy Konteyner ve Hadımköy ağır yük taşıma ile Hizmetinizdeyiz

 

HADIMKÖY’DE BİR YENİLİK: KONTEYNER NAKLİYESİ

Hadımköy bölgesinde 100 tona kadar ağır yük taşımacılığı ile beraber konteyner nakliyesi gerçekleştirmekteyiz. Gözetim Hizmeti sertifikası hazırlamaya yetkili olan firmamız sayesinde konteynerlerinizin istenilen noktadan hedeflenen noktaya taşınabilmesini sağlıyoruz.

Konteyner kutu ölçü ve ebatlarına göre hazırlanmış özel araçlarımız ile yükleriniz en güvenilir biçimde taşınmaktadır. Hadımköy konteyner nakliyesi işinde yetkili olan az sayıdaki firmadan biri olarak yüklerinizin taşınma öncesinde standartlar gözetilerek hazırlanan nakliye işlemleri güvenilir, dayanıklı, hızlı, ekonomik, takip edilebilir bir yapıya sahiptir. Tamamen dijital ve modern donanımlar aracılığı ile yüklenen yüklerinizde hasar meydana gelmez. Edindiğimiz tecrübelerimizi nakliye işlemlerinin ekonomik ve sağlam olabilmesi noktasında kullanmaktayız.

Şehir içi ve şehirlerarası ağır yük taşımacılığı kapsamında trafolar, türbinler, jeneratörler, iş makineleri, enerji ve beton santraller, dökümü yapılmış üniteler, gemi motorları, tekne veya yatların taşımacılığı gibi konularda hizmet vermekteyiz. Lowbed araçlarımız ile tüm yüklerinizi; limandan işletmeye, işletmelerden limanlara, hava limanlarına, kara yolu aracılığı ile şehir içi ve şehirdışı noktalara teslimatı gerçekleştirilmekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizi verirken gerçekleştirdiğimiz başarılı ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizin haklı onurunu yaşıyoruz. Hadımköy konteyner nakliyesi işlerinin tüm sıkıntılarını bilen ekibimiz tüm zorluklar karşısında aldığı önlemler ile altından kalkılması en zor işleri en ekonomik ve en hızlı bir biçimde halledebilmektedir. Hizmette ve güvende kalitenin adresi.

Güngör Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Hadımköy Konteyner Nakliyesi ve Hadımköy ağır yük nakliyesi hizmetlerimiz için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Çünkü biz, Hadımköy Nakliyat Firmaları arasında Öncüyüz.

Diğer hizmetlerimize buradan

İletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.