AVCILAR KONTEYNER NAKLİYESİ

Özellikle uluslararası işletmeler ürün alım satım işlemlerinde kargo işlemlerini konteyner ile yürütmektedir. Avrupa ve küresel anlamda çeşitli standart ölçüleri bulunan konteyner kutularının içine çok fazla sayıda çok farklı ölçülerde taşınacak eşyalar yüklenebilmektedir. Liman bölgelerinde gemiler içerisinde gelen konteyner kutularının hedef noktaya ulaşabilmesi için avcılar konteyner nakliyesi hizmeti veren firmamız ile anlaşmanız nakliyat işlemleriniz için önem arz etmektedir. Konteyner kutularının belirtilen noktadan teslim alınıp belirtilen noktaya teslim edilinceye kadar geçen nakliyat süresi boyunca konteyner takibi gerçekleştirilebilmektedir. Taşınan tüm konteyner kutuları için mühür kontrolü yapılır ve sigorta kapsamına alınır. Bu hususta firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

AVCILAR KONTEYNER NAKLİYESİNDE KALİTELİ HİZMET

Konteyner nakliye işlemleri özen gerektiren bir iştir. Hem ülkemizde hem ekonomik iş birliği örgütleri hem de diğer ulusların çeşitli standartları, kontrolleri ve prosedürleri bulunmaktadır. Bu noktada verilen hizmetin önemi oldukça büyüktür. Güngör Nakliyat – Avcılar konteyner nakliyesi olarak siz müşterilerimize tüm standartlara ve prosedürlere uygun hizmet verdiğimiz bildirmek bizim için onur verici bir durum. Konteyner nakliyesi işlemleri esnasında mühürlü konteyner kutuları kontrol edilir. Konteyner kutu ölçü standartlarına göre ayrıştırıldıktan sonra lowbed römork veya hidrolik araç sistemlerimize yüklenerek nakliyat işleminin ilk adımı gerçekleştirilir. Ardından konteyner kutuları tek tek sigortalanır ve takip için size sistemin incelikleri anlatılır. Teslim aldığımız noktadan teslim edeceğimiz noktaya kadar eşyalarınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz.

      Konteyner Taşımak Bizim İşimiz

Konteyner taşımacılığı özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Konteyner kutuları içerisinde yer alan tüm ürünler konteyner kutularına sabit bir şekilde durmadığı için nakliye işlemi esnasında taşınan ürünün zarar görme olasılığı vardır. Avcılar konteyner nakliyesi gibi önemli bir bölgede hizmet veren biz, hidrolik araçlarımız ile ürünlerinizi sarsmadan ve zarar görmesini engelleyerek ilk noktadan teslimat noktasına ulaştırıyoruz. Bu husus dahilinde bünyemizde çalışan kalifiyeli ve deneyimli personellerimiz ile size hizmet verirken taşınan ürünlerin sağlam olması için sigorta sisteminizi de aktif ettik. Sigorta işlemleri için firmamızdan bilgi almanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

7/24 süresince nakliyat işlemlerinizi takip edebilir, iş sonunda müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi fark edebilirsiniz.

Güngör Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Avcılar Konteyner Nakliyesi ve Avcılar ağır yük nakliyesi hizmetlerimiz için bizi her zaman arayabilirsiniz.

İletişim bilgilerimize buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.