Konteyner İç Nakliye

Her boyutta ve çeşitte konteynerlarınızın ( Açık Konteyner,Dökme Yük Konteyneri, Genel Amaçlı Konteyner, Platform Konteyner, Soğutuculu Konteyner, Tank Konteyner, Üstü Açık Konteyner, Üstü Açılabilir Konteyner) nakliyesini(container transport) ulusal çapta yapıyoruz.

Açık Yük Taşıma

Kapalı kasa taşınamayan yüklerinizin nakliyesini yapıyoruz.

Yurtiçi-Şehiriçi Ağır Yük Taşıma

Ana faaliyet bölgesi İstanbul merkezli limanlar olmak üzere (Marport-Ambarlı Limanı, Kumport Limani, Mardaş, Haydarpaşa Limanı) ulusal çapta her bölgeye ve İstanbul içi yüksek tonajlı nakliyelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Proje Taşımacılığı

Her türlü toplu ve organize yüklerinizin(depo ve fabrika taşımacılığı, makina ve teçhizat taşımacılığı vb.) nakliyesinde Güngör Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz.

Kiralama Hizmetleri

Güngör Nakliyat olarak ağır yüklerinizin yüklenmesi ve elleçlenmesinde önemli ekipmanlardan olan forklift, vinç ve JCB araçlarının temini hususunda müşterilerimize çözümler üretiyoruz.

 

 

Etiketler: ambarlı nakliye, ambarlı nakliyeler, ambarlı, nakliye, konteyner,ambarlı nakliye firmaları, ambarlı limanı, ambarlı limanı nakliye firmaları, ambarlı konteyner taşıma, ambarlı iç nakliye, ambarlı nakliye fiyatları, konteyner nakliyesi, konteyner, ağır yük taşıma, hammadde taşıma,Hadımköy nakliye, Hadımköy nakliyeler, Hadımköy nakliyeciler, Hadımköy nakliyeci, nakliyeci, konteyner, hadımköy nakliye firmaları,Beylikdüzü nakliye, Beylikdüzü nakliyeler, Beylikdüzü nakliyeciler,  Beylikdüzü nakliyeci, nakliyeci, konteyner, Beylikdüzü nakliye firmaları