BEYLİKDÜZÜ KONTEYNER NAKLİYESİ

İstanbul’un en hızlı gelişme gösteren ilçelerinden biri de Beylikdüzü bölgesidir. Beylikdüzü, bünyesinde yer alan Altaş ve Ambarlı limanlarında yapılan nakliye işlemlerinin çoğunluğunu konteyner nakliyesi dahilinde gerçekleştirilmektedir. Beylikdüzü konteyner nakliyesi yani genel anlamda Beylikdüzü nakliye konusu; Beylikdüzünün yeni ve gelişen bir ilçe olması ve sürekli göç almaya başlayan yapısı nedeni ile zamanla önem kazanmaktadır. Bu konuda tecrübeli firma sayısı ise oldukça azdır. Güngör Nakliyat olarak biz, işletmenize ait konteyner yüklerini Altaş ve Ambarlı limanlarından alıyoruz. Mühürleri kontrol edilmiş konteyner kutularının, takibi yapılacak şekilde sigortalandıktan sonra nakliyesini guvenli ve sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca nakliyelerinizi en ekonomik maliyetle gerçekleştiriyoruz.

EKONOMİK VE GÜVENİLİR BEYLİKDÜZÜ KONTEYNER NAKLİYESİ

Beylikdüzü Altaş ve Ambarlı limanları, alınan konteyner kutular ile yoğun bir nakliyat işleminin gerçekleştirildiği bölgedir. Özelikle Avcılar, Esenyurt ve Hadımköy gibi sanayi bölgelerine yakınlığı nedeni ile sıkça konteyner kutularının geldiği bir yer olan Beylikdüzü bölgesinde, konteyner nakliyesi işlemleri firmamız tarafından ekonomik ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Konteyner kutu ağırlığı, adet sayısı ve kutu ölçüleri baz alınarak müşteriye yönelik en uygun fiyat politikası güdülerek hazırlanan teklif formu müşterimize iletilir. Müşterimizin teklif formunu kabul etmesi ile beraber konteyner sayısı ve yük miktarına göre filomuzdan bir ya da daha fazla araç çıkartılarak teslim alınacak noktaya doğru hareket edilir. Bu noktada filomuzda kullandığımız araçlar konteyner nakliyesine uygun olan hidrolik araçlar ve lowbed römorklu araçlardır.

Bu araçlarımız ile konteyner kutularının olduğu bölgeye ulaştıktan sonra standart ve prosedürler konusunda bilgili ve deneyimli elemanlarımız konteyner kutularının nakliye araçlarına yüklenmesini sağlar. Ayrıca gerekli evrakların doldurulması konusunda da işlemleri yaparlar.

Evrak işlemlerinin ardından konteyner mühür damgasına özel sigorta işlemi yapılır.(Sigorta işlemleri için firmamızdan bilgi almanız gerekmektedir.) Yapılan bu işlemin ardından hedef noktaya teslimat için yola çıkılır. Bu nakliyat işlemi şehir içi veya şehirlerarası olabilir. Mesafe gözetmeksizin ürün sahipleri kendilerine verilen takip sisteminde araçlarımızı sürekli takip ederek ürünlerinin nerede olduğunu görebilirler. Son olarak teslimat noktasına varıldığında konteyner kutuları kontrol edilir ve ilk başta doldurulan sigorta evrakı ile karşılaştırılır. Beylikdüzü konteyner nakliyesi konusunda oldukça tecrübeli olan firmamızın çalışanları herhangi bir probleme mahal vermeden nakliyat işlemini gerçekleştirir.

Güngör Nakliyat olarak müsterilerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Hizmetlerimize buradan

Iletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

Instagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.