BEYLİKDÜZÜ NAKLİYAT FİRMALARI

Beylikdüzü, 2012 yılına kadar İstanbul merkeze uzaklığı nedeni ile eleştiri ve mizah konusu olmuş, 2012 yılında metrobüs hattının getirilmesi ile önemli bir gelişme göstermiştir. Lüks konutların yapılması ve uygun kira seçenekleri Beylikdüzü’nü cazibe merkezi haline getirmiştir.  Ayrıca birçok fabrika, alışveriş merkezi ve üniversitenin açılması bölgenin canlanmasını sağlamıştir. Bölgede cazibe oranı yükseldikçe bölgeye nüfus göçü ile beraber işletmelerin açılması ve mevcut işletmelerin taşınması söz konusu olmuştur. Bu noktada hizmet vermek için birçok Beylikdüzü nakliyat firmaları – Beylikdüzü nakliye firmaları açılmıştır. Bu noktada hizmet veren firmamız güvenilir, hızlı, ekonomik ve tecrübeli elemanları ile nakliyat işlemleriniz için hizmetinize hazırdır. Ayrıca tüm nakliyat işlemleri sigortalanarak eşyalarınızın sağlamlığı konusunda garanti verilmektedir. Sigorta konusunda firmamızdan bilgi almanızı önermekteyiz.

HAFİF TONAJLI YÜKLER İÇİN BEYLİKDÜZÜ NAKLİYAT FİRMALARI

Beylikdüzü son 30 yıl içerisinde birçok alanda olduğu gibi göç alma konusunda da İstanbul’un önde gelen ilçesi oldu. Özellikle yapılan lüks konutların ardından uygun kira seçenekleri ile Beylikdüzü birçok kişinin yaşam için tercih ettiği bir bölge haline geldi. Bu tercihin sonucunda taşınması gereken yükler için birçok Beylikdüzü nakliyat firmaları – Beylikdüzü nakliye firmaları açıldı. Bu firmalar arasında işini düzgün yapabilen sayılı firma arasında yer alıyoruz. Hizmet verdiğimiz onlarca şirket ve binlerce müşterimizin memnuniyeti iddiamızın dayanağıdır.

4 tona kadar olan yükler, hafif yük olarak geçmektedir. Güngör Nakliyat olarak biz, Beylikdüzü Ağır Yük taşımacılığının yanında hafif yük taşıma hizmeti de vermekteyiz. 4 tona kadar olan ev eşyaları, büro, ofis eşyaları, yapı eşyaları gibi çeşitli konularda nakliye hizmeti vermekteyiz. Hafid yük taşıma hizmetimiz için firmamızdan bilgi almanızı öneririz.

Güngör Nakliyat olarak biz;  Beylikdüzü evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, Beylikdüzü yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz. Son yıllarda yapılan tamamen fabrika ürünü olan özellikle ev eşyaları dayanıksız bir yapıdadır. Bu handikap durumunun farkında olaraktan deneyimli ve nitelikli elemanlarımız ile eşyalarınızı hasarsız ve en temiz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınacak eşyaların adeti ve ağırlık ölçümleri yapıldıktan sonra son olarak taşınacak mesafenin de maliyeti baz alınarak en uygun fiyat politikası ile sizlere teklifimizi sunuyoruz. Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında sunduğumuz teklifler birçok müşterimiz tarafından memnuniyetle karşılanmakta olup, müsterilerimiz bir sonraki taşımacılık işlemlerinde de bizi tercih etmekteler. Ekonomik, hızlı ve güvenilir taşımacılıkta Beylikdüzü bölgesinde bir numarayız.

Güngör Nakliyat olarak biz, gerek Beylikdüzü yük taşımacılığınızı gerekse de İstanbul merkezli tüm yük nakliyelerinizi şehiriçi ve ulusal çapta yapıyoruz.

İletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz