Hadımköy nakliye hizmeti için Güngör Nakliyat

HADIMKÖY AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI
Hadımköy, 30 sene öncesine kadar askeri bölge olarak tesis edilen, sonrasında güvenlik önlemlerinin esnetilmesi ile  sanayileşme sürecine dahil edilmiş bir bölgedir. Sanayileşmenin yanında şehirleşmenin de hızla yükseldiği bölge olan Hadımköy E-5 ve TEM otoyoluna yakın olması sebebiyle birçok anlamda göç almaya başlamıştır. İstanbul’un batısında yer alan Hadımköy, sanayi fabrikalarının kurulması ile büyük bir gelişme göstermiştir. Bu doğrultuda nakliyat işleri genellikle Hadımköy ağır yük taşımacılığı çevresinde şekillenmiştir. Lowbed römork ve hidrolik araçlarla sağladığımız ağır tonajlı eşya taşımacılığı hizmetimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Güngör Nakliyat olarak taşıdığımız ürünleri güvenilir bir şekilde nakliye etmeyi müşterilerimize güvence olarak sunuyoruz. Ekonomik ve hızlı teslimat seçeneklerimiz ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak misyonumuzu oluşturuyor.

Hadımköy ağır yük taşıma hizmetleri

HADIMKÖY AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞINDA BİR NUMARA

Sanayi bölgesi olarak ön plana çıkan Hadımköy bölgesi ağır yük taşıma konusunda birçok işleme ihtiyaç duymaktadır. Ağır yük kavramını açıklamamız gerekirse birçok ürün ağır yük olabilir. Ağır yük denilmesinin sebebi boyutları ve tonajlarından kaynaklıdır. Ağır yük tanımına bir fabrika makinesi girebilirken bir iş makinesi de girebilir. Bunun yanında fabrikaların kurulması esnasında kullanılan çelik yapılar, prefabrikler de ağır yük olarak geçmektedir. Kısacası ağır yük taşımacılığı oldukça geniş bir konudur. Bazı Hadımköy ağır yük taşımacılığı konularına örnek vermemiz gerekirse; iş makineleri, trafo – tribün – enerji panelleri, enerji santralleri, gemilere ait motorlar, betonarme yapılar, dökümü yapılmış üniteler ağır yük taşımacılığı kapsamına giren ürünlerden bazılarıdır.
Filomuzda yer alan araçlar Hadımköy ağır yük taşımacılığı konusunda oldukça uygundur. Filomuzdaki araçlar 3,4,5,6 ve 8 aks üstüne kurulmuş araçlardan oluşmaktadır. Böylece hem konteyner kutuları hem de diğer ağır yükler kısa sürede en güvenilir bir biçimde taşınabilmektedir. Yollarda taşınacak ağır yükler için gerekli izinler gerekli kurumlardan alındıktan sonra evrak doldurma işlemlerini gerçekleştirip teslimatı zamanında ulaştırmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyet seviyesi arttıkça bizim ağır yük taşımacılığı konusunda çabamız ve deneyimimiz paralel olarak artış göstermektedir. Hadımköy ağır yük taşımacılığı konusunda en güvenilir tercihiniz biz olacağımızdan eminiz.

Güngör Nakliyat olarak memnuniyetiniz gururumuzdur.

Hadımköy bölgesi nakliyat hizmetlerimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz.

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.