AVCILAR AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Nakliyat işlemlerinde taşınacak eşyalara göre çeşitli taşıma yöntemleri bulunmaktadır. Standart olarak ev ve küçük işletmelerinin eşyalarının taşınmasında kamyon ya da kamyonet kullanılmakta, daha yüksek ve kalıplı eşyalarda da büyük ve geniş römorkler ve taşımacılık ekipmanları kullanılmaktadır. İstanbul’un en yoğun nüfus bölgelerinden biri olan Avcılar bölgesinde ağır yük taşımacılığı işlemleri de bu şekilde yapılmaktadır. Ağır tonajlı eşyaların taşınabilmesi için Avcılar ağır nakliyat hizmetleri verilmektedir.

AVCILAR AĞIR YÜK TAŞIMA İLE NAKLİYAT İŞİNİ ÇÖZÜN

Avcılar bölgesi İstanbul’un sanayi bölgesine oldukça yakın bir konumdadır. Bir tarafında organize sanayi bölgesi diğer tarafta İkitelli ve Cevizlibağ sanayi bölgesi olması sebebiyle Avcılar ağır yük taşıma konusu oldukça önem kazanmaktadır. Bölgedeki yüksek enerji tüketimi sağlayan yapıların enerji kaynağı için gerekli olan trafo, jeneratör, türbin ile firmaların fuar stantları, silolar, iş makineleri gibi makineler ağır yük taşımacılığı hizmetleri dahilinde lowbed römork aracılığı ile taşınmaktadır.

Avcılar bölgesinde verdiğimiz hizmetlerin arasında ön plana çıkanları saymamız gerekirse ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, yapı malzemesi taşımacılığıdır. Bunun yanında alt yapı malzeme taşımacılığı, hammadde taşımacılığı, ahşap malzeme taşımacılığı ve botanik malzeme taşımacılığı gibi hizmetlerimizde mevcuttur. . Bahsi geçen hizmetlerin hem ülkemizde hem de uluslararası kamuoyunda belirli standart ve prosedürleri vardır. Bu standartlara uygun taşımacılık yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. İş yönetim süreçlerinizde sıkıntı çekmemek adına standart ve prosedürleri birebir uygulayan firmamızı tercih etmeniz sizi maksimum kar marjına bir adım daha yaklaştıracaktır.

Tüm bunların yanında ağır yüklerin taşınması, zor ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Avcılar bölgesinin coğrafik konumu ve engebeleri nedeni ile bu iş daha da zorlaşmaktadır. Bu zorluklarla mücadele edebilen kalifiyeli ekibimizle nakliyelerinizi hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin onayını ve güvencesini almak için her geçen gün tecrübelerimize bir yenisini eklerken filomuzu da genişleterek büyüyoruz.

İş yoğunluğunun büyük kısmını diğer limanlardan alan Ambarlı limanına yönelik taşıma hizmetlerimiz birçok işletmenin işlerini kolaylaştırmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle Ağır yük taşımacılığı alanında geniş bir alana ve geniş bir coğrafyaya hizmet etmeye devam ediyoruz.

Güngör Nakliyat olarak biz, gerek Avcılar ağır yük taşımacılığınızı gerekse de İstanbul merkezli tüm ağır yük nakliyelerinizi şehiriçi ve ulusal çapta yapıyoruz.

İletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz