1983’de kurulduğumuz günden bu yana Güngör Nakliyat olarak her daim müşterilerimizi tam memnuniyet içerisinde hizmet vermek için çalışıyoruz. Bartın kırsallarında başlayan ticaretimiz bugün limanlardan nakliye dâhil birçok alanda tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz en çok konteyner nakliye, açık yük taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, likit ve enerji taşımacılığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Nakliye işi riskli bir iştir. Hem taşınacak olan ürünün hiçbir zarar görmeden yerine ulaşması, hem de söz verilen tam zamanda yerine ulaşması gerekir. Sektördeki en büyük sorunlar da tam olarak bu konularda çıkmaktadır. Zamanında yetişmeyen nakliye ve / veya hasarlı teslim olan ürünler. Güngör nakliyat olarak bugüne kadar yaptığımız yüzlerce işte bu konularda aşırı hassasiyet gösterdik ve aynı hassasiyet ile çalışmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

a. Konteyner İç Nakliye

Türkiye’nin tüm limanlarından Türkiye’nin her yerine konteyner nakliye yapmaktayız. Tüm hassasiyet ve titizliğimizle konteyner nakliye hizmetini yerine getiriyoruz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken konular ise; taşınan ürüne göre taşıma önlemleri, müşteriye doğru zaman bilgisi verilerek herhangi bir mazeret olmaksızın tam zamanında teslim edilmesi, ürünün hiçbir şekilde herhangi bir hasar almaması ve her müşterinin ürünü ayrı ayrı taşınması birbirlerine karışmamasıdır. Güngör Nakliyat 30 yılı aşkın bir süredir yapmış olduğu tüm nakliyelerde müşterilerine detaylı ön bilgilendirme yapmış ve taşıma süresi konusunda net olmuştur. Kısa zamanda teslim etmek için herhangi bir riske girmez. Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğünün belirlediği yolları kullanarak işini riske atmaz. Konteyner taşımacılığı konusunda her daim yolları en iyi bilen, kaliteli şoförleri elinde bünyesinde barındırarak hizmet kalitesini her daim en üst seviyede tutmaktadır.

b. Açık Yük Taşıma

– Şehir İçi Açık Yük Taşıma

Şehir içi yük taşımacılığı belki de nakliye işinin en zor olanıdır. Şehir içinde trafik, güzergah ve ani durumların sıkça karşılaşılması nakil edilen yükler için riskler oluşturmaktadır. Araç filomuza verdiğimiz önemi çalışanlarımıza da verdiğimizden ötürü şehir içi açık yük taşıma esnasında karşılaşılabilecek tüm sorunlar karşısında tecrübesi olan ve nakil olan yükün başına bir şey gelmemesi için gereken önlemleri alacak ekip arkadaşlarına sahibiz. Ayrıca, nakil olacak yükün indirilmesi – kaldırılması ve el ile taşınması sırasında maksimum dikkat ve özveri ile sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Şehir içi açık yük taşımada alınması gereken önlemler, nakil süresi ve gereken tüm bilgiler detaylı bir şekilde müşterimize sunarak, süreç esnasında sorun yaşamaması, tüm süreçten bilgi sahibi olup herhangi bir endişe duymaması sağlanmaktadır.

– Şehir Dışı Açık Yük Taşıma

Şehir dışı yük taşımacılığı konusu son dönemlerde daha fazla önem kazanmaya başladı. İnsanların büyük şehirlerden kendi şehirlerine geri dönmeleri veya yeni iş sahalarının şehirlerin dış alanlarına kaymasından ötürü bu konuda talepler ve şikayetlerde artmıştır. Şikayetleri incelediğimizde gene iki konu ön plana çıkmaktadır:

1) Zamanında teslim edilmeyen yükler

2) Sağlam teslim edilmeyen yükler

Güngör nakliyat olarak bu konuda her alanda aşırı hassasiyet göstermekteyiz. Bu alanda müşterilere daha iyi ve daha fazla hizmet verebilmek için hem araç filomuzu hem eleman sayımızı her sene üzerine ekleyerek ve araçlarımızı yenileyerek devam ediyoruz. Şehir dışı açık yük taşıma konusu en az konteyner taşımacılığı kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yolları iyi bilen, kurallara kesinlikle riayet eden ve Güngör Nakliyat ile aynı hassasiyetleri paylaşan şoför ekibimiz tam müşteri memnuniyeti konusunda maksimum özeni göstermektedir.
Özel olarak üretilmiş olan araçlarımız her türlü yük taşımacılığı yapabilen konteynırlarımız ile yıllık 25.000 TEU üzerinde konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Hem özel ekipmanlarımız, hem araçlarımız hem de uzman çalışanlarımız sayesinde her sene filomuz yenilerek büyümekte ve müşteri memnuniyetimiz artmaktadır.

c. Şehir İçi ve Şehir Dışı Ağır Yük Taşıma

Ağır yük taşımacılığı, standartların dışında olan yüklerin özel ekipmanlar ve araçlar ile yüksek emniyet standartlarında ve kısa bir sürede taşıma gerektiren bir iştir. Ağır Nakliyat işi ster şehiriçi olsun ister ş ehir dışı olsun sadece bir yerden bir yere nakliye işi değildir. Müşterilerden gelecek isteklere göre montaj yapma, depolama ve sigorta hizmetleri ile de takviye edilmelidir. Ağır yük taşıma işi kesinlikle normal nakliye şirketleri tarafından yapılamayacak bir hizmettir. Bunun sebebi ise ağır yük taşıma hizmeti için gereken araçların normal nakliye araçlarından daha kapsamlı, emniyet düzeyi yüksek ve daha ağır tonajlı araçlardır. Normal nakliye araçları ise bu ağır yükleri taşıyamayacaktır. Ayrıca, şehir içi ve şehir dışı ağır yük taşıma işini yapacak ekibin bu konu hakkında prosedürleri bilen, yol analizlerini yapabilen bir ekip olması gerekmektedir. Bu araçları kullananların gerekli izinleri, belgeleri ve sağlık kontrollerinin yapılmış olması gerekmektedir.

– Ağır yük taşıma ile beraber neler taşınır?
• Trafo
• Konteyner şantiye
• Türbin
• Santraller
• Büyük Jeneratörler
• Yat – Tekne
• Ağır iş araçları
• Yurtdışından gelen büyük konteyner ürünler

d. Likit ve Enerji Taşımacılığı

Likit taşımacılığı aşırı hassasiyet ve önlemlerin alınması gereken bir konudur. ADR standartlarının kullanıldığı likit taşıma için gereken özel donanımlı alüminyum tankerlere sahip araçlarımız aynı zamanda uydu takip sistemi ile de izlenmektedir. Enerji taşımacılığı, önemli ve özen gösterilmesi gereken ayrıca; İSEÇ (İş Sağlık Emniyet ve Çevre) kurallarının uygulanmasını zorunlu kılan bir hizmet olarak farklılık göstermektedir. Bu hizmetin sağlanabilmesi de sürekli eğitim verilen deneyimli bir insan gücü ile mümkündür. Ekibimizde bulunan tüm arkadaşlarımız SRC 5 ve Isopa ehliyetlerine sahip tüm gereken bilgi, eğitimleri almış arkadaşlarımız olup araçlarımız ISO, SQAS belgeleri ile Likit ve Enerji taşıma hizmeti verebilecek, isotank konteynerler, tek ve çok bölmeli tır, kamyon tankerlerdir.

Enerji taşımacılığı da en az likit taşımacılık kadar özen gösterilmesi gereken nakliye türlerinden biridir. Enerji endüstrisinde; emeğin, altyapının ve ekipmanın verimli kullanılması, yeni inşa projelerinin başarısının anahtarıdır. İster yeni bir petrol rafinerisi inşa edin, isterse hazır olan bir rafineri tesisinin bakım ve yönetimini yürütün, doğru malzemeleri doğru zamanda tedarik edemediğiniz sürece verimli kaynaklardan istifade edemezsiniz. Bunun için özel ekip ve araçlarımız ile hem yasal olarak hem de işin gereği için ihtiyaç olan tüm ekipmanlar, belgeler ve eğitimler alınmış olup her sene güncellenmesi gerekenler güncellenmektedir. Güngör Nakliyat olarak 30 yılı aşkın tecrübenin ve bugüne kadarki sorunsuz nakliyeleri ile müşterilerine bu alanda da sorunsuz hizmet vermektedir.

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ LİMANLAR

Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin tüm limanlarında hizmet vermekteyiz. İstediğiniz limandan istediğiniz şehre sorunsuz nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. 1983’te Bartın’da başlayan 2000 yılında merkezi İstanbul’a uzanan Güngör Nakliye bugün 81 şehrimize 22 büyük limandan hizmetimiz 7 /24 sürmektedir.

PROJE / ÖZEL NAKLİYE HİZMETLERİ

Özel / proje nakliye taşımacılığı her firmanın sunabileceği bir hizmet değildir. Öncelikle kendini ağır yük nakliye alanında ispat etmiş olması, tam müşteri memnuniyeti sağlamış olması ve araç filosu güçlü, çalışanları bu işlerde uzman insanların olması gerekmektedir.

– Proje nakliyesi nedir?

Proje nakliyesi, adı üstünde büyük projelerin istenilen yerlere hasarsız ve en kısa sürede taşınmasıdır diyebiliriz. Bu projeler genellikle ağır yük ve iş makinelerin barındırdığı için özel araçlar ve yöntemlerle taşınması gerekir.

Buradan bize ulaşabilirsiniz

Etiketler: İstanbul lojistik firmaları, Lojistik, ağır nakliyat