Konteyner Nakliyat Hizmetleri

Ambarlı Limanı Nakliye firması olarak özel tip konteyner çeşitlerinin de sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da yer alan ve aynı zamanda dünya ülkelerinin de ticaretleri açısından oldukça önemli bir yerde bulunan Ambarlı limanı için taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Ambarlı limanı yük aktarma limanı olarak bilinmektedir.

Bize Ulaşın: 0537 615 03 01


Ambarlı limanı nakliye firması olarak uzun yıllardır lojistik ve nakliye sektörü içerisinde profesyonel olarak hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Özellikle konteyner taşımacılığında gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti garantili olarak sunulmaktadır. Sadece konteyner taşımacılığı için değil ağır nakliyat ve karayolu nakliye hizmetleri çeşitlerimizden de yararlanabilirsiniz.


Ambarlı limanından alınarak başlayan konteyner nakliye hizmetimiz talep edilen her yere kısa sürede taşınma işlemi ile devam etmektedir. Genel amaçlı konteyner modelleri yanı sıra yük taşıma amaçlı dökme konteyner çeşitleri ve açık konteyner modelleri de yine hizmetlerimiz içerisinde taşıdığımız çeşitlerdendir. Açık olarak taşınamayan veya parsiyel olarak taşınmasını istediğiniz tüm yüklerinizi konteyner nakliye hizmetimiz içerisinde istediğiniz yere gönderme şansınız bulunmaktadır.


Ambarlı Limanı Nakliye Hizmetleri


İstanbul lojistik sektöründe her daim bir adım önde olarak yer alan firmamız ile sizler de çalışarak kurumsal taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ambarlı limanı nakliye firması olarak hizmetlerimiz içerisinde pek çok farklı türdeki yüklerin nakliye işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Konteyner taşımacılığı başta olmak üzere ağır yük taşımacılığı da yine firma bünyemizde en çok tercih edilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır.


Konteyner nakliye hizmetimiz için eğer standart ölçüler dışındaki özel boyutlardaki konteyner çeşitlerinin taşınmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Geniş nakliye araç filomuz ile her boyuttaki yük ve konteyner taşımacılığı için sizlere çözüm üretebilmekteyiz.
Ambarlı limanı nakliye firmamız geniş tonajlı ve dökme konteyner çeşitlerinin de nakliyesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca karayolu nakliye hizmetimiz içerisinde yer alan tır nakliye hizmetimiz ile de istediğiniz tonajdaki yükleri dilediğiniz şehre kısa süre içerisinde ulaştırmaktayız.
Özellikle ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde yer alan proje taşımacılığı en çok talep edilen lojistik hizmetlerimizden biridir. Genel olarak proje ve ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde inşat malzemeleri, proje içerisine dahil olan trafolar, vinç gibi ağır makineler ve çeşitli ekipmanlar taşınabilmektedir. Özel nitelikteki ağır yükler sadece özel olarak tasarlanmış olan araçlar ile taşınabilmektedir.


Ambarlı limanı nakliye firmamız tüm lojistik hizmetleri içerisinde yer alan hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için geniş bir araç filosuna sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tüm hizmetlere anında geri dönüş yapılarak nakliye talepleriniz yerine getirilmektedir.


Gerek konteyner nakliye gerekse özel proje içerisindeki tüm ekipmanların taşınması işlemleri firma bünyemizde profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Hem yükleme hem de boşaltma kolaylığı sunan tüm nakliye ve lojistik araçlarımız ile istediğiniz yük ve yükseklik sınırlarına sahip olan tüm ürün ve malzemelerin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ambarlı Nakliye Fiyatları


Ambarlı limanı nakliye firmamız bünyesinde yer alan tüm hizmetlerimiz en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Yükün türüne ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilecek fiyat aralıkları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Ambarlı nakliye fiyatları ve tüm lojistik hizmetlerimiz ile ilgili teknik destek ve fiyat teklifi almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Anında deneyimli ve uzman kadromuz ile sizlere her lojistik çeşidi için profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Karayolu, denizyolu veya demiryolu lojistik hizmetlerimiz dışında tüm nakliye hizmetlerimiz bütçenize en uygun fiyat teklifleri ile sizlere sunulmaktadır.


Konteyner Taşımacılığı Hizmeti


Konteyner nakliye sektörünün öncü firmaları arasında yer alan firmamız her daim sizlere en hızlı ve en güvenli lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Sorunsuz bir nakliye hizmeti almak için sizler de yıllardır lojistik sektöründe önde olmayı başaran firmamızı tercih edebilirsiniz. Özellikle dünya ticareti açısından da büyük bir öneme sahip olan konteyner taşımacılığı hizmetimizde de oldukça iddialıyız. Özel araçlarımız ve geniş araç filomuz ile tüm standart ebatlardaki konteyner çeşitleri dışında özel konteyner modellerini de taşıyabilmekteyiz.


İthalat ve ihracat için oldukça önemli bir yere sahip olan konteyner taşımacılığı hizmetimizden bütçenize en uygun fiyat aralıkları ile yararlanabilirsiniz. Son teknolojik araç sistemlerimiz ile zamandan tasarruf sunarak kısa sürede yükleme ve boşaltma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.


Özel ebatlardaki konteyner çeşitlerini de kapsayan konteyner nakliyat hizmetimiz için firmamız ile 7/24 iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ambarlı limanı nakliye firması olarak firma bünyemizden yararlanmış olduğunuz tüm hizmetlerimiz yine firmamız güvencesi altında yer almaktadır. Depolama, parsiyel taşımacılık ve tır nakliye gibi klasik lojistik hizmetlerimiz içinde firmamız ile görüşerek en uygun fiyat tekliflerini talep edebilirsiniz.


Türkiye’nin her yerinden Ambarlı limanına veya limandan istediğiniz şehre kısa sürede tüm konteyner modellerini ulaştırmaktayız. Sorunsuz ve en önemlisi de kurumsal bir konteyner nakliye firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Geniş araç çeşitliliğimiz yanı sıra özel ekipmanlarımız ile kısa sürede İstanbul lojistik organizasyonlarını hazırlayabilmekteyiz. Her daim müşterilerimizin taleplerine anında yanıt verebilmeye çalışmaktayız. Lojistik sektörü içerisinde her gün meydana gelen gelişmeleri takip ederek bizler de firma olarak hizmet standartlarımızı her zaman yükseltmekteyiz.
Gerekli analizleri yaparak sizler için en uygun fiyat tekliflerini hazırlayarak hem kurumsal hem de en ekonomik nakliye ve taşımacık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktayız.


Konteyner Taşımacılığı Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


●Karayolu ile konteyner taşımacılığı yapılacak ise öncelikli olarak doğru araç ile doğru konteyner türünün taşınması gerekmektedir.


●Konteyner nakliye firması olarak önceliğimiz her zaman yüklerin kesinlikle zarar görmeyecek şekilde taşınabilmesini sağlamaktır. Konteyner nakliye hizmeti detaylı bir şekilde incelenmesi gereken ve tüm faktörlerin düşünülerek sunulması gereken bir hizmettir.


●Özellikle araçlara yükleme ve boşaltma durumunda buna uygun olarak dizayn edilmiş araçların tercih edilmesine dikkat edilmelidir.


●Konteyner nakliye hizmeti içerisinde taşınacak olan yüklerin içerisindeki ürünler de büyük önem taşımaktadır.


●Ambarlı limanı nakliye firması olarak konteyner taşımacılığında her zaman güvenlik prosedürlerinin detaylı bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız.


Ağır Nakliyat Hizmeti


Diğer tüm nakliyat hizmetlerinden farklı bir kategori altında incelenmesi gereken hizmet dalımız ağır nakliyat hizmetidir. Sadece özel ekipmanların ve makinelerin taşınması işlemini ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak ağır nakliyat hizmeti en çok karayolu tır nakliyatı ile karşılaştırılmaktadır. Tır nakliyatı içerisinde genellikle standart ağırlıklarda ve ölçülerdeki yükler şehirlerarası olarak kısa sürede taşınabilmektedir. Ancak ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde özel büyüklük ve ebatlardaki yükler taşınabilmektedir.


Bunun için de sadece bu yüklerin sorunsuz bir şekilde taşınabilmesini sağlayacak özel ekipmanlar kullanılmalıdır. Ancak bu şekilde taşınması istenen yük herhangi bir şekilde hasar görmeden ve emniyetli bir şekilde istenilen yere ulaştırılmaktadır.


Ağır nakliyat hizmetimiz de kendi içerisinde hem yurt içi hem de yurt dışı ağır nakliyat olarak iki farklı grupta incelenebilmektedir.


Yurtdışı Ağır Nakliyat Hizmeti


Global bir hizmet olarak sunulan yurtdışı ağır nakliyat hizmeti özel projeler kapsamında gerçekleştirilmektedir. Standartların dışındaki ölçülere sahip olan ekipmanların, makinelerin ve yüklerin yine özel olarak tasarlanmış olan araçlar ile taşınması sağlanmaktadır. Herhangi bir şekilde ağır nakliyat hizmeti içerisinde meydana gelebilecek bir risk için de düzenli olarak nakliye süresince raporlar hazırlanabilmektedir.


Yurtiçi Ağır Nakliyat Hizmeti


Ambarlı limanı nakliye firması olarak Türkiye’nin dört bir yanına sunmuş olduğumuz özel yük taşımacılığı hizmetimiz ile fark yaratmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda anında organize edilen ağır nakliyat hizmetimizden sizler de en avantajlı fiyatlara yararlanabilirsiniz.


Yurtiçi ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde genel olarak trafo, türbin, jeneratör, iş makinesi, dozer, yükleyici, gabari yük, enerji santrali, beton santrali, döküm üniteleri ekipmanları taşınabilmektedir.


Bunların dışında ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde gemi motoru ve tekne ve yat taşımaları da yer almaktadır. Hangi sektör ile ilgili ağır nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Ambarlı limanı nakliye firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Ağır Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?


●Ağır nakliyat bir diğer ismi ile Lowbed taşımacılık olarak da bilinmektedir. Ağır nakliyat hizmeti klasik ve standart tırlar veya diğer nakliye araçları ile yapılamamaktadır.


●Sadece özel büyüklüklere ve ebatlara sahip olan ekipmanlar ve makineler ağır nakliyat hizmeti ile taşınabildiği için buna uygun araçların tercih edilmesi gerekmektedir.


●Konteyner nakliye firması olarak ağır nakliyat hizmetimiz içerisinde kullandığımız tüm araçlarımız özel olarak tasarlandığı için yükün ağırlığına ve boyutuna uygun olacak şekilde de ayarlanabilmektedir.


●Ağır nakliyat hizmetinde en çok taşınacak yükün sorunsuz ve güvenli bir şekilde istenilen yere götürülebilmesi gerekmektedir.


● Bunların dışında ağır nakliyat hizmeti veren firmaların depolama, sigortalama veya malzemelerin sökülüp takılması gibi en önemli etkenler ile ilgili de hizmet verebiliyor olması gerekmektedir.


●Ağır nakliyat hizmeti için yüke özel olarak araçlar tercih edilmektedir. Yükün uzunluğu, ağırlığı ve büyüklüğü gibi tüm etkenler göz önünde bulundurularak hangi araç ile güvenli bir şekilde ulaştırılırsa o araç tercih edilmelidir.


Tır Nakliye Hizmeti


Tır nakliyat hizmeti standart olarak verilen lojistik ve nakliye hizmetidir. Nakliyat için taşınması istenilen tüm yüklerin uygun tonaj ve ağırlık için uyumlu olan tırlar ile taşınması sağlanmaktadır.


Ambarlı limanı nakliye firması olarak sadece konteyner ve ağır nakliyat hizmetlerimiz için değil tır nakliyesi sektöründe de öncü firmalar arasında yerimizi korumaktayız. Nakliyat sektöründe tır çeşitleri büyük bir öneme sahiptir. Taşınacak olan yükün büyüklüğüne en uygun şekilde araçlara yerleştirilmesi ile emniyetli bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.


Limandan alınan veya limana götürülecek olan tüm uygun büyüklükteki malzemeler yine gerekli ekipmanlar ile yerleştirilerek taşınabilmektedir. Tır nakliye hizmetimiz içerisinde sizlere alanında deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımız destek olmaktadır. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası tır nakliye hizmetimiz için en uygun fiyat tekliflerini de yine İstanbul lojistik firmamız aracılığı ile alabilirsiniz.


Tır nakliyat hizmetimiz ile parsiyel taşımacılık ve parça yük taşımacılığı gibi özel taleplerinizi de değerlendirmekteyiz.


Konteyner nakliyat ve diğer tüm taşımacılık hizmetlerinde sadece işinin ehli olan kişiler ile birlikte çalışmanız oldukça önemlidir. Zamanında teslimat nakliye hizmetleri için en önemli konulardan biridir. Bununla birlikte gerek ağır nakliyat gerekse tır nakliyat hizmeti ile taşınan yükün emniyetli ve zarar görmeden istenilen yere ulaştırılması da bir diğer önemli faktördür.


Taşıma ve lojistik ile ilgili tüm merak ettikleriniz için sizler de Ambarlı limanı nakliye firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Taşınması istenen ürünün ağırlığına ve büyüklüğüne göre en uygun aracı seçerek sorunsuz bir şekilde nakliye işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktayız. Nakliyat ve tüm taşıma işlemlerinizde sizler de en uygun fiyatlara kurumsal bir hizmet almak istiyorsanız Ambarlı limanı nakliye firmamız ile görüşebilirsiniz.

Bize BURADAN ulaşabilirsiniz.