Firmamız tüm ağır nakliyat ihtiyaçlarınıza

Ağır nakliyat kara yolları, deniz yolları ve hava yolları olmak üzere farklı ağlardan geliştirilmiştir. Standart taşıma yöntemleri ve lojistiği ile işlemler yapılır. Ağır yük taşımacılığı yapan profesyonel firmalar, ticaretin hacmine yön verir. Son derece önemli olan bu hizmet, yüklerin zamanında taşınmasından güvenli taşınmasına kadar avantajlı bir seçenek sunulması
demektir. Tamamen güvenliği sağlamak için kurumsal hizmet veren, profesyonel olan nakliye firmaları ile anlaşma yapılması önemlidir. Ağır nakliyat kendi içinde hem taşınacak olan tür, hem de taşınacak olan yükün miktarı üzerinden seçenekler ile sunulur. Bu sayede güvenliği de sağlayacak şekilde taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Standart ölçülerin dışında, kapasiteye uygun olan ekipman ve araçlar ile taşımadır.

Ağır Nakliyat Yükleri


Ağır nakliyatın diğer nakliye türlerinden farklı olduğu açıktır. Peki, ağır nakliyat yükleri nedir?
Bu şekilde neler taşınır? Bu kapsamda yer alan yükler, normal olmayan ölçü ve ağırlıktadır. Bu kapsamda taşımacılığı sağlayacak olan farklı seçenekler olacaktır. Taşımacılık işlemlerinde kullanılan ekipmanlar değişecektir.

Ağır nakliyat yükleri;


 Konteyner
 Santraller
 Silolar
 Türbin
 Yat
 Tır
 Tekne


Taşımacılığı gibi pek çok yük için ağır nakliyatın yükleri arasında yer aldığı söylenir. Bu ağır olan yüklerin taşınmasında, zahmetli ve güç bir durum vardır. Tam anlamıyla mühendislik bilgisi gerektirmesinin yanı sıra kural ve kanunlara da uygun olan şekilde taşımacılığı hizmetinin gerçekleşmesi söz konusu olacaktır. Ağır nakliyat için yapılacak olan işlemlerin netleştirilmesi, ona göre hareket edilmesi son derece önemlidir. Nakliye işlemlerinde talep edilecek olan taşıma, yükün türü ve taşıma şekline göre de oluşturulur. Taleplerin alınmasından sonra, en kısa süre içinde taşımanın gerçekleşmesi için özenle hareket edilir.


Profesyonel bir lojistik hizmeti sunularak ağır yük taşımacılığı yapılır.
Ağır Nakliyat Firmaları Multimodal taşıma yöntemlerinden biri olan multimodal taşıma, Avrupa, Türkiye Cumhuriyeti ve Uzak Doğu ülkeleri arasında farklı taşıma yolları ile ağır nakliyat işlemlerinin gerçekleşmes
sağlanmaktadır. Multimodal taşımacılık hizmeti, sahip olunan farklı taşıma üniteleri ve ekipmanları ile sağlanmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız halinde, lojistik firmalarının sunduğu kapsamlı hizmet hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Demir yolu, deniz yolu gibi en çok taşımacılık yapılan alanlarda firmalar kendisini göstermektedir. Profesyonel taşımacılığın sağlanması açısından en önemli şekilde hareket edilerek işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır.

Multimodal taşıma avantajları;


 Sabit fiyat avantajı sunuyor. Bu sayede ödemeleri garanti altına almanız sağlanıyor.
 Düzenli yükleme, boşlatma, taşıma imkanlarının kontrolünün daha kolay olması
mümkün.
 Sabit ulaşım süreleri sunularak gerçekçi bir lojistik hizmeti sunuyor.
 Karayolu taşımacılığına oranla %75’e varan daha az karbondioksit salınımı yaparak çevre kirliliğine de engel oluyor. Ekolojik taşımaya uygundur denebilir.


Sunulan model son derece avantajlıdır. Bu şekilde bir taşıma ile ağır nakliyat konusunda son derece avantajlı bir hizmet sunulması sağlanmaktadır. Güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti verilmesi sağlanır.

Yurtdışı Ağır Nakliyat


Özel ekipmanlar ile yurtdışına ağır nakliyatın yapılması sağlanır. Yurtdışına karayolu üzerinden, deniz yolu ya da havayolu ile taşımacılığın gerçekleşmesi sağlanıyor. Enerji sektörüne özel ya da diğer sektörler için taşımacılık işlemlerinde önlemler alınıyor. Tamamen güvenliğin sağlanmış olması ile tamamen profesyonel şekilde nakliye işlemlerinin gerçekleşmesi de tamamlanıyor.
150 tonu geçen ya da ölçüleri standardın dışında olan yükler için ağır nakliye işlemleri uygulanır.

Proje gemileri ya da karayolu ile direkt olarak ağır nakliyat yapılır. Lojistik firmaları tarafından sunulan bu hizmet, uluslararası standartlarda nakliye hizmeti almanız demektir. Risklerin tüm limanlarda ve aktarma noktalarında en aza indirilmesi açısından gözetim yapılır.
Alınan sertifikalar ile güvenliğin tamamen sağlanacağı garanti edilerek hizmet verilir. Bunları değerlendirmeniz durumunda tamamen profesyonel bir hizmet almanız da sağlanmış olur.


Uluslararası lojistik;


Yurtdışına yapılan nakliye işlemlerinde, gereken önlemler alınır. Bu alanda elde edilen deneyim ve tecrübe, tamamen taşımacılığın profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi demektir.
Bunu sağlamanız durumunda, hemen siz de bu alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hem güvenliği sağlayacak seçenekler sunulur hem de direkt olarak nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır. Yapılan anlaşmalar neticesinde taşıma işlemlerinin en özenli şekilde tamamlanması önemlidir. Gereken özen gösterilir ve profesyonel hizmet sunulur.


Yurtiçi Ağır Nakliyat


Ağır nakliyat firmaları sadece uluslararası boyutta hizmet vermiyor. Elbette ülke çapında gerçekleşecek olan taşıma işlemleri de olacak. Ağır nakliyenin gerçekleşmesi için sunulan pek çok seçenek olduğundan, nakliye işlemlerinin tamamlanmasında profesyonel hareket edilir.
Yurtiçi yapılacak olan nakliyelerde, belirlenen standartlara uyulur. Taşımanın güvenliğini sağlamak açısından taşınacak yük, taşıma biçimi belirlenir. Deniz yolu ile taşıma yapılmasında, limanlar arası güvenliğin sağlandığından emin olunduktan sonra yola çıkılır.
Aynı zamanda limana teslimat aşamasında gerekli belgeler kontrol edilir. Bu sayede tamamen kontrollü bir şekilde nakliyenin tamamlanması sağlanır ve herhangi bir sorun teşkil etmez. Güvenli bir şekilde bu alanda nakliyenin gerçekleşmesi sağlanıyor olacaktır. değerlendirip hizmet alabilirsiniz.

Yurtiçi ağır nakliye;
 Güvenliğin sağlanması
 Deneyimli kadro ile hareket edilmesi
 İstenen zaman dilimi içinde taşımanın olması
 Deniz yolu ile ağır nakliye yapılması
 Diğer yöntemler ile de hizmet verilmesi
Gibi pek çok husus nakliye firmaları iççin geçerli olacaktır. Bu alanda en iyi şekilde hizmet vermek adına, firmalar uzman kadrosu ile hareket etmektedir. Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet olmasını sağlamak açısından profesyonel ağır nakliyat firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede en hızlı ve güvenli şekilde ticari faaliyetlerinizi yürütmeniz sağlanır. Faaliyet kapsamında yer alan her aşamada uzman desteği almış olursunuz.
Taşımacılık konusunda deneyimli olan firmalara yüklerinizi emanet edebilirsiniz.


Ambarlı Limanı Nakliye


Ambarlı limanı nakliye, ağır nakliyenin gerçekleşmesi için hizmet sunuyor. Ağır nakliye kapsamında yer alan yüklerin, en hızlı şekilde liman üzerinden hem uluslararası hem de yurtiçi alanda taşıması hizmetini sunuyor. Güvenliği sağlayan firma, tamamen istenen zaman dillimi içinde kurumsal bir şekilde taşıma yapıyor. Hem sizin için avantajlı hizmet hem de sorunsuz seçenekler en hızlı şekilde ulaştırılıyor. Nakliyenin gerçekleşmesinde, özenle hareket edilip tam anlamıyla hızlı ve sorunsuz bir hizmet ulaştırılıyor. Ambarlı limanı nakliye
hizmetinin değerlendirilmesi durumunda, siz de hemen bu alanda hizmetten faydalanabilirsiniz.

Nakliye kriterleri;
Teknolojiyi işine göre uygulamayı başaran nakliye firması, tamamen memnun kalacağınız bir hizmet sunmak açısından kaliteyi en üst seviyeye çıkarıyor. Aynı zamanda sektörde yeniliklere ayak uydurmak, tamamen avantajlı hizmet sunmak da son derece önemli oluyor.

Kriz yönetimi;


Nakliye hizmetimizde kriz yönetimi de son derece önemli olacaktır. Bu alanda sunulan hizmetin ticari faaliyetlere en iyi şekilde yansımasını sağlamak açısından yönetim önemlidir.
Nakliye işlemlerinde alınan önlemler sayesinde sorunsuz bir hizmet sunulması sağlanır.

En uygun fiyatlar;


Taşımacılık alanında sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunmak, aynı zamanda uygun olan ödemeler ile hareket edilerek olacaktır. Ambarlı limanı nakliye hizmetinden faydalanmak son derece uygun olan ödemeler ile olduğunda, avantaj sağlayacaksınız.

Sunulan avantajları değerlendirip, ona göre hareket edebilirsiniz. Dilerseniz iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.