İstanbul Lojitik Firması olarak müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İstanbul lojistik firmaları, ticari faaliyetlerini yürüten şirketlerin taşımacılık işlemini üstlenir.


Sorumluluk alan firmalar, yüklerin taşınması konusunda gerekeni yapar. Aşamaların tek tek tamamlanması, profesyonel şekilde işlemlerin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bunun için firmaların taşımacılık alanında profesyonel destek alması önemlidir. Destek alan firmalar, taşıma konusunda sorumluluğu firmaya bırakır. Bu alanda deneyimli ve uzman olan taşımacılık firması, lojistik hizmetini en iyi şekilde sunar. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ticari alanda bu faaliyetler de gelişmiştir. Lojistik firmaları tamamen profesyonel şekilde hareket ederek hizmet sunar. İstanbul lojistik firmaları gereken hizmeti sizlere en iyi şeklide ulaştırmaktadır.


İstanbul Lojistik Firmaları Hizmeti


Lojistik, günümüzde teknolojinin geldiği noktada firmaların dış kaynaklı olan proses olarak
adlandırılan işlemlerinin tamamının yapılmasıdır. Bunun firma tarafından yapılması ise
tamamen profesyonel bir şekilde olması demektir. Her türlü firmanın, eşyalarının taşınması
alanında lojistik firmaları hizmet vermektedir. Ulusal ya da uluslararası şekilde İstanbul
lojistik firmaları hizmet vermektedir. Firmalar her türlü şekilde taşıma işlemlerinin
gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu hizmet kapsamında firmaların depolama ve diğer işlemleri
de yapılır. Talep edilmesi durumunda lojistik firmalar aracılığı ile depolama, ambalajlama,
dağıtma işlemlerinin gerçekleşmesi de sağlanır. Lojistik temel anlamda son derece kapsamlı
bir hizmettir.


 Ulusal Lojistik: Ülke çapında gerçekleşen lojistiik hizmetidir.


 Global lojistik – Küresel lojistik: Hizmet kapsamında uluslararası hizmet verilebilir.

Bu durumda hizmet ülke dışında da gerçekleşmektedir. Taşımacılık konusunda sunulan hizmet ise açık yük taşıma ve konteyner taşımacılığı olarak ayrılır. Konteyner taşımacılığı içinde de direkt olarak konteyner çeşidi, taşıma türü gibi seçenekler oluyor. Bunun beraberinde nasıl bir taşımacılık olacak, İSO kuralları gibi pek çok husus var. Tüm bunlara hakim olan lojistik firmaları ile işlemler yapılır.

İstanbul Lojistik Firmaları Hizmet Seçenekleri


Lojistik firmaları tarafından sunulan hizmette mümkün olduğunca avantajlı seçenekler sunulur. Taşımacılık konusunda profesyonel hizmet sunmak adına gereken önlemler alınır. Hizmet seçeneklerinin incelenmesi ile en iyi şekilde firmalar hizmet talep edebilir. İstanbul lojistik firmaları aracılığı ile sadece taşıma değil, diğer hizmet seçeneklerinden
faydalanmanız da mümkün olacaktır. Değerlendirip bu alanda hizmetten faydalanabilirsiniz.


 Depolama: Lojistik sektörünün en önemli alt dalları arasında olan depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün olacaktır. Bunun değerlendirmeniz halinde profesyonel bir şekilde hizmetten faydalanmanız sağlanır
 Ambalajlama: Sektörün sıklıkla olmasa da kurumsal anlamda en önemli çalışma alanları arasında yer alıyor. Taşımanın güvenliği açısından önemli bir aşama olduğunu söylemek de fayda var.

 Fiziksel olarak dağıtım: Taşımacılık hizmetinde en önemli aşamalardan biridir. Dağıtım konusunda da lojistik firmaları en iyi hizmeti sunmaktadır.
 Tedarik zinrici: Sizler için sunulan hizmette tedarik zinciri kapsamında da gereken yapılıyor.
 Stok kontrolü ve stokların yenilenmesi: Depolama hizmeti alınması durumunda stok kontrollerinin gerçekleşmesi ve yenilenmesi konusunda bilgilendirme söz konusu
olacaktır.
 Gümrükleme: Hizmet seçenekleri kapsamında yer almaktadır. Genel olarak tüm bu seçeneklerin lojistik firmaları tarafından sunulması sağlanır.

Ambarlı Nakliye Hizmeti


Nakliye firmaları arasında yer alan Ambarlı nakliye, tüm alanlarda hizmet veriyor. Talep edilmesi durumunda gereken süreci kontrol ederek, işlemleri uygulayacaktır. Profesyonel olan firmamız, taşımacılık alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Güvenliğin sağlandığı, en iyi şekilde nakliyenin gerçekleştiği pek çok alan var. Bunları değerlendirmeniz durumunda, firmanızın ticari faaliyetleri için iletişime geçebilirsiniz. En iyi şekilde nakliye işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayacak olan firmamız, aynı zamanda en iyi ödemeler de sunacaktır.
Ambarlı nakliye ile hem ekonomik ödemeler hem de profesyonel seçenekler sizlere ulaştırılıyor olacak.