Güngör Nakliyat olarak müşterilerimize Ambarlı Limanı bölgesini merkez alarak hizmet sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz Avcılar, Ambarlı limanı nakliye bölgesindeki siz değerli müşterilerimize Ambarlı Limanı nerede, Ambarlı Limanı Nakliyat Kooperatifi, Ambarlı Limanı nakliyeciler, Ambarlı Limanı özellikleri nedir gibi bilgiye ihtiyaç duyduğunuz birkaç konuda bilgilendirmek istedik.

Ambarlı Nerede? Ambarlı Limanı Nerede? Ambarlı Limanı Adresi? 

Ambarlı, İstanbul’un Avcılar ilçesine bağlı büyük bir mahalledir. İlçenin güneyinde ve sahil kesimini kapsamaktadır. Ambarlı Limanı da mahallenin kıyı şeridini kapsayacak şekilde konumlandırılmıştır. Dolayısıyla Ambarlı Limanı hangi ilçede sorusunun cevabı da Avcılar’dır. Avcılar Ambarlı posta kodu 34315’tir.

Ambarlı Mahallesi haritası

 

Ambarlı Limanı Nakliyeciler Kooperatifi – ambarlı limanı nakliyeciler kooperatifi

Koopertaif kelime anlamı olarak ” ortaklarının her türlü gereksinimlerini uygun koşullarla elde etmelerini sağlamak için kurulan, kâr amacı gütmeyen kurum.” anlamına gelmektedir. Yani nakliyeciler kooperatifi piyasadan daha etkin yararlanmak isteyen nakliyecilerin kurduğu bir platformdur. Bu nedenle Ambarlı Limanı Nakliyecileri kendi aralarında çok sayıda kooperatif kurmuşlardır.

Ambarlı Limanı Özellikleri Nelerdir? Ambarlı limanı Kapasitesi Nedir?

Ambarlı Limanı Türkiye’nin en büyük dünyanınsa en büyük 48. limanıdır. Ülkemizin ithalat ve iihracatında önemli bir paya sahip olan Ambarlı Limanı aynı zamanda bir aktarma limanıdır. Yapı olarak ise Ambarlı Limanı aslında büyük bir tesistir ve içerisinde bulunan terminal işletmeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar Marport, Kumport ve Mardaş’tır.  Mardaş 1991 yılında, Kumport 1994 yılında Marport ise 1996 yılında hizmet vermeye başlamıştır.  Ambarlı Limanı kapasitesi yıllık 5 TEU’dan fazladır.

Güngör Nakliyat – Avcılar Ambarlı                      Nakliye Hizmetleri
Ambarlı Limanı Kimin?

Ambarlı Limanı tesisi devletin yönetiminde olan bir işletmedir. Ulaştırma, denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. Liman organizasyonu ALTAŞ Ambarlı Liman Tesisleri Tic. A.Ş. tarafından organize edilmektedir.

Ambarlı Limanı Gemi Seferleri – Ambarlı Limanı sefer Saatleri

Ambarlı Limanı konteyner taşımacılığının yanında ro-ro seferleri yapan gemilere de hizmet vermektedir. Balıkesir Bandırma’ya kalkan gemilerin seferlerine İstanbullines için buradan , Tramola için buradan ulaşabilirsiniz.

Güngör Nakliyat olarak biz, Ambarlı Limanı bölgesinde tüm ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, açık yük taşımacılığı ve yolcu taşımacılığı hizmetlerimizle sizlerleyiz.

İletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz