Esenyurt nakliye hizmetleri veriyoruz.

ESENYURT KONTEYNER NAKLİYESİ

Esenyurt ilçesi, Avcılar’ın üst bölgesinde yer alan E5 ve TEM otoyoluna bağlantıları ile transit geçiş noktaları üzerinde yer alan yoğun nüfuslu bir ilçedir. Altaş ve Ambarlı limanlarına gelen birçok konteyner Esenyurt ilçesindeki birçok işletmeye ulaştırılmaktadır. Bu noktada firmamız, Altaş ve Ambarlı limanlarına gelen konteyner kutularını teslim alarak Esenyurt Konteyner Nakliyesi- Esenyurt Nakliyat hizmeti kapsamında Esenyurt ilçesindeki işletmelere teslim etmektedir. Bunun dışında yurtdışından ya da farklı bir şehirden gelen yükleri Esenyurt konteyner taşımacılığı – Esenyurt nakliye hizmetimiz kapsamında nakliye ediyoruz. Bu işlemleri yaparken konteyner mühür sorgulaması yapılır ve doğrulanan mühür işlemi ardından konteyner kutuları löwbet römork sistemine sahip araçlarımıza yüklenerek teslimat bölgesine ulaştırılır.

Esenyurt ağır yük taşıma işlemlerinizi de yapıyoruz

ESENYURT KONTEYNER NAKLİYESİ KONUSUNDA İLK TERCİHİNİZ

Sahip olduğumuz C2 ve R1 belgelerimiz ile konteyner nakliyesi konusunda öncü olduğumuz bu sektörde, müşterilerimizin yurt dışından gelen ithal ürünlerininim nakliyesini yapıyoruz. Yükleri, İstanbul içi ya da diğer tüm şehirlere sorunsuz bir şekilde nakliye ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Her geçen gün sayısını arttırdığımız modern ekipmanlar ile konteyner kutuları içindeki yüklerin hasar almaması konusunda titiz davranıyoruz. Esenyurt konteyner nakliyesi – Esenyurt nakliye konusunda yenilikçi bir yapıya sahip olan firmamız, yükleme, taşıma ve boşaltma işlemlerinde müşterileri odaklı hizmet veriyor. Bakımlı ve son model araçları ile Güngör Nakliyat tam size göre.

Teslimatı gerçekleştirilecek olan konteyner kutuları için özel güvenlik önlemlerimiz de mevcuttur. Taşınacak olan konteyner kutuları gerekli evrak işlemleri yapıldıktan sonra özel yapım güvenlik kilitleri ile kilitlenerek filo araçlarımıza yüklenir. Güvenlik önlemi alınmış konteyner kutularının, hasar görmemesi için en titiz olacak biçimde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teslim edilecek noktaya kadar geçen süre içerisinde de güvenlik kilidinin açılmayacağını garanti etmekteyiz. Hassas tartı ölçüm yöntemlerimiz ile konteyner kutularının tam ağırlığı hesaplanır. Bu hesabın üstüne gidilecek mesafenin ücreti eklenerek taban fiyat olarak en ekonomik fiyat teklifi gerçekleştirilir. Müşterilerimizin esenyurt konteyner nakliyesi – esenyurt nakliye hizmetini en ekonomik biçimde almasıni sağlarız. Esenyurt konteyner nakliyesi yaptığımız başarılı taşıma işlemleri sonrasında hiç şüphesiz müşteri memnuniyetini arttırırken sürekli çalışabileceğimiz bir müşteri kitlesi de oluşturmaktadır.

Güngör Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Esenyurt Konteyner Nakliyesini de içeren Esenyurt nakliyat hizmetlerimiz için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimize buradan

İletişim bilgilerimize buradan

Facebook sayfamıza buradan

İnstagram sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.