Tarihçe

1983 Yılında Bartın’ın kırsal kesiminde dönemin ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte, nakliye sektöründe hizmet veren bir aile şirketi olarak kurulduk. Yaklaşık olarak 10 yıl kadar bölgemizde hizmet verdikten sonra 90’lı yılların başlarında kentsele yöneldik ve Bartın genelinde hizmet vermeye başladık.

2000’li yılların başında dönemin şartlarını göz önünde bulundurarak şirketimizin merkezini İstanbula taşıdık ve limanlara nakliye hizmeti sunmaya başladık.

Zamanla ağır tonajlı araçlarımızın sayısını artırırdık ve ulusal çapta nakliye hizmeti sunmaya başladık. Günümüzde nakliyat sektörünün yanısıra vinç ve forklift kiralama sektöründe de hizmet veriyoruz.

Onlarca çalışanı ve hizmet sunduğu binlerce müşterisinin memnuniyeti ile gelişmeye ve genişlemeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde hizmet veren nakliye firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde güvenilir, hızlı ve uygun hizmet prensibiyle, iş ortaklarımıza verdiğimiz taahhütlerimize sadık kalmak; tüm bunları gerçekleştirirken firmamızı geleceğe taşıyacak yatırımlar yapmak.


Etiketler: ambarlı nakliye, ambarlı nakliyeler, ambarlı, nakliye, konteyner,ambarlı nakliye firmaları, ambarlı limanı, ambarlı limanı nakliye firmaları, ambarlı konteyner taşıma, ambarlı iç nakliye, ambarlı nakliye fiyatları, konteyner nakliyesi, konteyner, ağır yük taşıma, hammadde taşıma,Hadımköy nakliye, Hadımköy nakliyeler, Hadımköy nakliyeciler, Hadımköy nakliyeci, nakliyeci, konteyner, hadımköy nakliye firmaları,
Beylikdüzü nakliye, Beylikdüzü nakliyeler, Beylikdüzü nakliyeciler,  Beylikdüzü nakliyeci, nakliyeci, konteyner, Beylikdüzü nakliye firmaları,